Ogłoszenie

#1 2013-07-03 15:18:51

 Smile Dog

Miszcz w Crocsach

Zarejestrowany: 2013-05-05
Posty: 153
Punktów :   

Prawda o Wyoming Incident

Na pewno każdy z was zna historię stojącą za filmami "The Wyoming Incident"
Kiedyś też myślałem że wiem o tym wszystko, do czasu.
Piszę to żeby was poinformować, że ta "creepypasta" nie jest tylko zmyśloną historyjką na takie strony jak Paranormalne.pl Somethingawful czy Creepypasta Wiki.
Wgłębając się w ten temat możecie doświadczyć podobnych dosnań i problemów jakich sam stałem się obiektem podczas badania ten sprawy.

Symptomy "The Wyoming Incident"
Krążą plotki dotyczące tego co te filmiki potrafią zrobić z ludzką psychiką, nudności, zawroty głowy, halucynacje.
Zawsze byłem ciekaw dlaczego tak się dzieje.
Podczas dochodzenia do prawdy odkryłem, że opisywane problemy nie mają podłoża psychicznego ani somatycznego.
Filmy powodują zachwianie się świadomości na poziomie ludzkiej duszy.
Mam pewne obawy co do odkrycia przed wami prawdy, ale skoro już wiecie czego się spodziewać wszystko powinno pójść dobrze. Obiecuję to wam.

"You Will See Such Pretty Things"- część pierwsza
Film ten jest pierwszym z serii "Wyoming Incident"
Musicie być bardzo ostrożni, sygnały które za chwilę opiszę są uznawane za wyjątkowo niebezpiecne.

-Pierwszy kadr: "special presentation" "333-333-333" POD ŻADNYM POZOREM nie próbujcie zastanawiać się nad znaczeniem tych liczb nie usiłujcie z nich nic wyliczać, nie próbujcie zrozumieć reszty filmu.
Za tym kadrem kryje się wyjątkowo niebezpieczny rytuał w którego skład wchodzą praktyki samobójcze i dopełnienie satanistycnego obrządku wymagającego potwornej ofiary
-Drugi kadr "You Will See Such Pretty Things"
Zapomnijcie o tym od razu, wyrzućcie ze swojej głowy myśl o tej wiadomości i choćby nie wiem co nie usiłujcie dowiedzieć się więcej.
Jest to ekstremistyczny przekaz podprogowy działający na egzystencjonalną część psychiki
Odczytanie go może doprowadzić nawet do śmierci.

-Trzeci kadr: początek części "symptomowej" filmu
Została stworzona przy pomocy nieznanego człowiekowi oprogramowania.
Program ten został stworzony przez istotę astralną, tak samo jak motyw muzyczny z Lavender Town.
Ciekawe jest to, że w filmie nie ma muzyki, słychać jednak holofoniczne dźwięki o nieznanej częstotliwości zbliżonej do tej obecnej w Lavender Town.
Częstotliwość ta nie jest osiągala przez muzyków, dźwięki znajdujżce się w niej nie mieszczą się w żadnej znanej cłowiekowi skali.
Za każdym razem kiedy pokazuję ten film swoim znajomym, nie wiedzą co powiedzieć, żaden z nich nie chciał też powiedzieć co widział w snach.

Druga część serii którą można zobaczyć na youtube nie jest prawdziwa
Można ją uznać za część trzecią.
Niewielu ludzi wie o istnieniu "Wyoming Incident 1,5", gdy tylko pojawił się na youtube
został od razu usunięty, i chociaż cały film zniknął na zawsze bez śladu, zachowała się pewna jego część wrzucona przez użytkownika NotAgentClark zatytułowana "333-333-333"
Ten człowiek nieznany z imienia i nazwiska jest uważany za jednego z oryginalnych dystrybutorów "Wyoming incident", jednego z tych którzy zakłócili przekaz tamtego dnia i przedstawili światu "Specjalną Prezentację"
Każdy z nich jest martwy od dziesięciu lat jednak moc jaką posiedli postawiła ich niemalże na równi z prawdziwym autorem "The Wyoming Incident".

Należy wyjątkowo uważać na dziwne dźwięki pojawiające się zawsze z trzeciej części każdego z filmów, są to holofoniczne przekazy dźwiękowe pochodzące ze "źródła".
Są wyjątkowo przerażające, ODRADZAM jakiekolwiek głębsze wsłuchiwanie się w nie.
To nie są dźwięki, nie są nawet prawdziwe
Oto pełna sekwencja (bez wspomnianej części 1,5)http://www.youtube.com/watch?feature=pl … vert" jest tylko żartem dla oszukania Youtube, które doszukuje się w tych filmach praw autorskich, co w obliczu prawdy brzmi wyjątkowo ironicznie.
Jak już wspomniałem prawdziwi właściciele przekazu nie żyją już od 10 lat.
Jedno jest pewne, nie są zwyczajnie martwi, zarówno oni jak i Autor istnieją w innym wymiarze, miejscu którego ludzkie pojmowanie nie jest w stanie przyswoić, gdzie jest więcej punktów odniesienia w przestrzeni niż punkt długość i głębia.
Egzystencja na takim poziomie daje im wielką moc.
Autor to duch nonegzystencji, mogący przybrać każdą formę. Twoją również


A jak już jesteśmy przy ochronie, to dam Ci podarek. Kotka. Będziesz go czesał, karmił i codziennie głaskał, bo kotek to lubi. Za to gdy ktoś przyjdzie ciemnej nocki poderżnąć Ci gardło, to go kotek zeżre.

Offline

 
Login:
Hasło:
Reklama
GG

creepypasta, straszne historie



Adriano42
46818750


MikiMaJe
52037113

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
glucholazy.szamba-z-certyfikatem.pl mapa fotowoltaiki