Ogłoszenie

#1 2013-07-03 12:07:35

MikiMaJe

Władca

46454502
Skąd: Ściśle tajne!
Zarejestrowany: 2013-02-03
Posty: 201
Punktów :   

Krzyż na drogę

Krzyż na drogę
Autor: Patryk Kawa



Wybrałem się w wakacyjną podróż przez cały kraj. Chciałem odwiedzić kilka ładnych i ciekawych miejscowości jak Wrocław, Łódź, Gdańsk, czy Warszawa. Był to bardzo dobry pomysł, mogłem pozwiedzać swój ojczysty kraj i poznać nowych ludzi. Pieniędzmi nie musiałem się martwić bo od dawna planowałem taki wypad i co za tym idzie, odkładałem pieniądze na ten własnie cel.
Jechałem właśnie do Łodzi i postanowiłem skrócić sobie drogę przez jakieś wioski. Okazało się, że taki skrót nie był dobrym wyjściem bo kończyła mi się benzyna, a stacji żadnej nie było widać. W końcu po dość długiej drodze światła mojego samochodu oświetliły szyld mówiący o tym, że najbliższa stacja znajduje się dwa kilometry stąd. Całe szczęście bo więcej bym pewnie nie zajechał. Dojechałem do stacji paliw i zatrzymałem się przy dystrybutorze. Po tej czynności, gdy bak był już pełen udałem się do środka by zapłacić.
Przy zapłacie mężczyzna stojący za ladą zagadał do mnie. Spytał co robię tak późno na takim zadupiu, bo miejscowym raczej nie jestem. Poprosiłem go jeszcze o papierosy i w skrócie opowiedziałem o swych wakacyjnych planach. On uśmiechnął się tylko pod nosem i po wręczeniu mi paczki fajek oraz reszty rzekł starym pozdrowieniem "Krzyż na drogę". Nie byłem pewny w jakim sensie to mówił, bo ludzie używają tego i do wyśmiewania lub gdy chcą życzyć bezpiecznej i udanej podróży. Odebrałem to jednak pozytywnie, bo mieszkańcy wsi nie są raczej wrogo nastawieni. Pożegnałem się i wróciłem do samochodu.
W dalszej drodze co chwile widziałem krzyże na poboczach upamiętniające jakieś wypadki. Jechałem na długich światłach więc widziałem je już z daleka. Widocznie dużo ludzi tutaj zginęło.
Kawałek przede mną był kolejny drewniany krzyż, a przy nim stała kobieta. Piękna, młoda dziewczyna w białej sukience. Prowadząc zagapiłem się na nią tak, że nie mogłem oderwać wzroku przez co stoi tam nowy krzyż upamiętniający mój śmiertelny wypadek.


Idioci! Wszędzie Idioci!

Offline

 
Login:
Hasło:
Reklama
GG

creepypasta, straszne historie



Adriano42
46818750


MikiMaJe
52037113

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.creepylegend.pun.pl